HILV Pjesništva
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Pjesme....

Go down

...Pjesme.... Empty ...Pjesme....

Postaj  aleksandar uto pro 01, 2009 8:08 am

Kao sijena u korak pratiš me, kažeš tvoja sam i volim te, život moj u tvojim rukama je.
kao sijena mira mi nedaš a kad svoju ljepotu sunce sakrije i ja zatrebam ruke utjehe ti
kao san u trenutku nestaješ.

A kad jednom vratiš se, nevjeruj mi ni dok u oći geledam te, samo prođi ovdje željeno
naći nečeš i molim te ponesi boli i uspomene pa drugom daj, ovo je sve što želim za
kraj.
A kad jednom odeš i sunce vrati se, tvoje ime u meni zaborav postaje, moj život kao
bajka bez tebe nastaje, i nebom i zemljom hodam, da pronađem sreči kraja, uzalud
trudim se.

A ti svoj život s drugim pronađi, sreču il nesreču s nekim dijeli, dal se pomoliš i
suzu zbog nas pustiš, savsim svejedno je, meni bez tebe dobro je.
I jedno ti želim život prema ljudima nedjeli, sreču sebi dozvoli a tugu ostavi da srce
napola nelomiš.

aleksandar

Broj postova : 3
Join date : 01.12.2009
Age : 31

[Vrh] Go down

...Pjesme.... Empty Re: ...Pjesme....

Postaj  aleksandar uto pro 01, 2009 8:14 am

..........................................................................................................................................................

Ako me ikada zatrebaš, ako me ikad zaželiš, ako me ikad shvatiš, dva smo neznaca što
su ljubav tražila. Što smo dali, toliko jedno drugo smo vratili, našu sreču tugom
zamjenili. I kad mi u srce pogledaš vidiš samo jedno i ništa više, samo jedno ime ako
si me voljela znat češ šta na njemu piše.

..........................................................................................................................................................

Ja neznam kako voljeti te ja neznam kako srce od tebe sakriti al znam da svaka suza i
bol sam ja al znam da pali smo do dna. kao kiše padale su nade sve tiše čuo se tvoj
glas da spasimo ljubav prekasno je za nas. kao snjegovi bili su tvoji poljupci bijeli
i preljepi kao snjegovi otopili se oni. trenutak sreče meni u život neče sa moje
sudbine skreče, u sebi tuge brojim koliko ih ima nemogu da odgovorim, kako da je
zaboravim kad je volim.

..........................................................................................................................................................

Nije prolječe kad pjevaju ptice nego, zvuk srca što za tobom viče,
Nije ljeto sunce nebesko, nego moje oko zaljubljeno
Nije jesen jutro hladno nego moje srce maglom okovano
Nije zima bijela radost nego tužna mladost bez tebe proživljena.

..........................................................................................................................................................

Pod ovim nebom ljubav si mi pružala, ljubav veliku da
se i nebo osiječalo malo....
Posljednji put kad smo se vidjeli nebo je bilo
ogrmono, a tvoja ljubav postala je sve manja, tvoje
oči same su priznale da netko ti znači više...

Evo ljudi.... ja sam ovdje novi..... nadam se da če vam se sviđati moje pjesme.... Uživajte... PoZz

aleksandar

Broj postova : 3
Join date : 01.12.2009
Age : 31

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.